26.09.2017 Strašidelný les

V sobotu dne 21.10.2017 od 17:00 se uskuteční "Strašidelný les", akce se bude konat v Žatci v parku pod nemocnicí u Ateliéru M.

07.09.2017 Spinkání

Dne 22.9.2017 se koná spinkání na DDM, pro účastníky zájmového kroužku Netopýři.

Dům dětí a mládeže Žatec
je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem.

O nás

Dům dětí a mládeže Žatec je příspěvková organizace, zřizovatelem je Ústecký kraj. Nacházíme se v Žatci, ulice Obránců Míru 638.

• Jsme volnočasové zařízení, pro různé věkové kategorie nabízíme spoustu kroužků, kurzů a oddílů.
  • Poskytujeme vzdělávání předškoláků, pro které organizujeme i kroužky a tábory.
  • Organizujeme akce pro veřejnost:  pěvecká či taneční vystoupení a přehlídky, výstavy, výlety, soutěže, oslavy výročních svátků (masopust, halloween, vánoce, velikonoce, mikulášské besídky, den dětí) apod.
  • Zaměřujeme se také na vzdělávací a výukové programy a kurzy pro žáky a učitele základních a středních škol.
  • Mnoho let úspěšně pořádáme oborové soutěže (matematické, fyzikální, sportovní olympiády atd).
  • Hlídáme úroveň vzdělávání a kvalitu našich akcí.