Novinky

10.03.2020 Opatření KORONAVIRUS

Vážení návštěvníci našich kroužků, s platností od 11.3.2020 RUŠÍME do odvolání všechny naše kroužky. O jejich znovuotevření vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

25.02.2020 Karneval

Karneval na K500 je již vyprodaný. Všem na které se nedostalo se omlouváme.

05.02.2020 Jarní prázdniny

Během jarních prázdnin (od 17.2. do 21.2.2020) nebudou probíhat zájmové útvary. Děkujeme za pochopení.

04.02.2020 Platby v hotovosti

Platby zájmových útvarů, přihlášky na akce a jiné administrativní záležitosti lze vyřizovat v kanceláři DDM ve Středu a Pátek od 8 do 17 hodin.

07.01.2020 Kurz líčení pro maminky s dcerou

Pozor, změna termínu na 18.1.2020, od 11:15 do 13:15 v budově DDM. Děkujeme za pochopení.

02.01.2020 Focení 5.1.2020 zrušeno.

Black and White focení v neděli 5.1.2020 je ZRUŠENO. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

11.12.2019 Zájmové útvary během svátků

Dne 13.12.2019 končí všechny zájmové útvary a opět začínají v pondělí 6.1.2020. Přejeme vám krásné Vánoce a těšíme se na příští rok.

Dům dětí a mládeže Žatec
je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem.

Olympiády a soutěže

ROK 2019/2020

Krajský úřad Ústeckého kraje - odkaz na oficiální webové stránky soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR. Přihlášení do databáze (datové uložiště). 

Září 2019
Atletika - 25.09.2019 [okresní kolo, kategorie V., Dívky+Chlapci, Most Velebudice] [foto]

Listopad 2019
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.D, Dívky, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.H, Chlapci, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie IV.D, Dívky, ZŠ Přemyslovců]
Florbal - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie III.D, Dívky, ZŠ Přemyslovců]
Basketbal SLSŠ - 13.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.H, Chlapci, OA a SOŠ Louny + GVH]
Basketbal SLSŠ - 13.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.D, Dívky, OA a SOŠ Louny + GVH]
Volejbal - 29.11.2019 [Přehazovaná,okresní kolo, kategorie III., Dívky, P.Holého Louny]

Prosinec 2019
Volejbal SLSŠ - 04.12.2019 [okresní kolo, kategorie V., Chlapci+Dívky, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 17.12.2019 [okresní kolo, kategorie IV., Chlapci, ZŠ Černčice - SH Louny]

Leden 2020
Dějepisná olympiáda - 15.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, kde: DDM Žatec]
Český jazyk - 22.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, kde: DDM Žatec]
Fyzikální olympiáda - 24.01.2020 [okresní kolo, kategorie E(9.ročník ZŠ), F(8.ročník), kde: DDM Žatec]
Matematická olympiáda - 29.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ (Z5/Z9), kde: DDM Žatec]

Únor 2020
Německý jazyk - 04.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ I.A., II.A., VG I.B, VG II.B, kde: DDM Žatec]
Německý jazyk - 05.02.2020 [okresní kolo, kategorie SŠ III.A, kde: DDM]
Anglický jazyk - 07.02.2020 [okresní kolo, kategorie SOŠ III.C, kde: DDM]
Anglický jazyk - 10.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ IA., kde: DDM]
Anglický jazyk - 11.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ IIA., kde: DDM]
Anglický jazyk - 12.02.2020 [okresní kolo, kategorie VG I.B., II.B., kde: DDM]
Anglický jazyk - 13.02.2020 [okresní kolo, kategorie G III.A., kde: DDM]
Zeměpisná olympiáda - 26.02.2020 [okresní kolo, kategorie A,B,C,D, kde: DDM]
Basketbal SLZŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Chlapci, OA a SOŠ Louny + GVH]
Basketbal SLZŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Dívky, OA a SOŠ Louny + GVH]
ZUŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kde: ZUŠ Louny]
Chemická olympiáda - 28.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, VG/D, kde: ZOŠZE Žatec]

Březen 2020
Volejbal SLZŠJ - 05.03.2020 [Přehazovaná,okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Školní]
Středoškolská odborná činnost - 18.03.2020 [kategorie SŠ, kde: Regionální muzeum K.A. Polánka Žatec]
Vybíjená SLZŠJ - 19.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Školní]
Vybíjená SLZŠJ - 19.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Dívky, ZŠ Školní]
Matematický klokan - 20.03.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, ]
Pythagoriáda - 25.03.2020 [okresní kolo, kategorie 5-8.ročník ZŠ, VG, kde: DDM a ZŠ Prokopa Holého Louny]
Florbal SLZŠJ - 25.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Černčice - SH Louny]

Duben 2020
Matematická olympiáda - 07.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ Z6/Z7/Z8, kde: DDM]
Biologická olympiáda - 08.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ/C, kde: DDM]
Biologická olympiáda - 21.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ/D, kde: DDM]
Minifotbal SLZŠ - 23.04.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Dívky + Chlapci, ZŠ Postoloprty]
Minifotbal SLZŠ - 28.04.2020 [okresní kolo, kategorie III., Dívky + Chlapci, ZŠ P.Holého LN]
Fyzikální olympiáda - 15.4.-29.5.2020 [okresní kolo, kategorie G(7.ročník ZŠ), kde: DDM]

Květen 2020
Fotbal McDonalds' Cup - 05.05.2020 [okresní kolo, kategorie I. a II., Dívky + Chlapci, ZŠ Přemyslovců]
Atletický víceboj SLZŠJ - 11.05.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Komenského alej]



ROK 2018/2019

Krajský úřad Ústeckého kraje - odkaz na webové stránky Soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR
Přihlášení do databáze (datového uložiště). 

Leden 2019 
Florbal  (IV. chlapci)                 - 07.01.2019 [zahájení 8:30, sportovní hala Louny]
Florbal  (V. chlapci/dívky)       - 10.01.2019 [zahájení 8:30, velká tělocvična OA Žatec]
Volejbal (V. chlapci/dívky)      - 15.01.2019 [zahájení 8:30, velká tělocvična OA Žatec]
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA          - 16.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]
NĚMČINA (I.A, II.A, I.B, II.B)   - 22.01.2019 [prezence 8:00-8:45, zahájení 9:00, budova DDM]
NĚMČINA (III.A)                       - 23.01.2019 [prezence 8:00-8:45, zahájení 9:00, budova DDM]
OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE          - 28.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z5, Z9) - 30.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]

Únor 2019
ANGLIČTINA (I.A)           - 04.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (II.A)          - 05.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (I.B + II.B) - 06.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (III.A)         - 07.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ZEMĚPIS (A,B,C,D)         - 20.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Basketbal (IV.kategorie)- 20.02.2019 [zahájení 8:30, tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny]
ZUŠ divadlo                     - 22.02.2019 [zahájení 10:00, divadlo Žatec]
ZUŠ Žatec                        - 27.02.2019 [budova ZUŠ Žatec]

Březen 2019
Chemická olympiáda (D) - 05.03.2019 [zahájení 8:30, budova SOŠZE Žatec]
Recitace - 16.03.2019
Recitace - 17.03.2019 [Městská knihovna Louny]
Florbal (II.kat) - 19.03.2019 [zahájení 8:00, Podbořany ZŠ Husova]
SOČ - 20.03.2019 [zahájení 8:00, budova Staré papírny]
Matematický klokan - 22.03.2019 

Duben 2019
Fyzikální olympiáda (E,F) - 03.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Matematická olympiáda (Z6,Z7,Z8) - 09.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Biologie (D) - 10.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Vybíjená (A-otevřená, B-dívky) - 11.4.2019 [zahájení 8:00, Louny Školní]
Biologie (C) - 16.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Volejbal (IV. HD) - 24.4.2019 [zahájení 9:00, TJ Sever Žatec]
Minikopaná (IV. HD) - 25.04.2019 [Postoloprty, fotbalový stadion]
KK recitace - 27.04.2019 [Městská knihovna Louny]
KK recitace - 28.04.2019 [Městská knihovna Louny]

Květen 2019
McDonalds' Cup (I.+ II.HD) - 14.05.2019 [Postoloprty]
Pohár rozhlasu (III., IV.HD) - 15.05.2019 [Komenského alej, Žatec]
Atletický trojboj (II.HD) - 22.05.2019 [Komenského Alej, Žatec]
FOG-Archimediáda - 22.05.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Pythagoriáda (5-8.ročník) - 27.05.2019 [zahájení 9:00, DDM Žatec + ZŠ Prokopa Holého Louny]



ROK 2017/2018

Krajský úřad Ústeckého kraje - webové stránky Soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR

Leden 2018
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA                          - 16.01.2018 
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z5, Z9)      - 24.01.2018
OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE              - 29.01.2018 

Únor  2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - NJ               - 13.-14.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (I.A)        - 15.02.2018
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (A,B,C,D)             - 20.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (II.A)      - 21.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (I.+II.B)  - 22.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (III.A)     - 26.02.2018
ZUŠ LOUNY                                                     - 27.02.2018

Březen 2018
CHEMICKÁ OLYMPIÁDA                             - 02.03.2018 [foto]
ZUŠ - DIVADLO ŽATEC                                 - 14.03.2018
MATEMATICKÝ KLOKAN                              - 16.03.2018
OK-PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ  - 25.03.2018 
SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ                       - 03/2018

Duben 2018
FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA (E,F)                         - 04.04.2018
SOČ                                                                 - 10.04.2018
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA  (D)                     - 12.04.2018
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z6, Z7, Z8)   - 17.04.2018
KK RECITACE                                                  - 20.-22.04.2018
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (C)                      - 23.04.2018

Květen 2018
PYTHAGORIÁDA                   - 29.05.2018
ARCHIMEDIÁDA                     - 30.05.2018