Novinky

01.12.2021 Kroužky během vánoc

Vážení rodiče a účastníci zájmových kroužků, od pondělí 13.12.2021 se přerušuje činnost kroužků do pondělí 3.1.2022. Přejeme krásné prožití vánočních svátků.

15.11.2021 Kroužky během státního svátku 17.11.2021

Ve středu dne 17.11.2021 odpadají všechny zájmové kroužky z důvodu státního svátku. Děkujeme.

25.10.2021 Kroužky během státního svátku 28.10.2021

Od středy 27.10.2021 do pátku 29.10.2021 odpadají kroužky z důvodu státního svátku a prázdnin ve škole. Děkujeme za pochopení.

23.09.2021 Kroužky během státního svátku

V úterý dne 28.9.2021 odpadají všechny zájmové kroužky z důvodu státního svátku. Děkujeme za pochopení.

30.08.2021 Zahájení kroužků ve školním roce 2021/2022

Od 13 září 2021 budou zahájeny zájmové útvary pro školní rok 2021/2022, sledujte prosím detaily u jednotlivých kroužků s datumem výuky.

21.06.2021 Rozloučení s kroužky

Ve středu 30.6.2021 od 14:00 do 17:00 se uskuteční v Kapucínské zahradě v Žatci rozloučení s kroužky. Vstupenky pro účastníky kroužků lze vyzvednout na DDM.

14.06.2021 Kroužky pro školní rok 2021/2022

Od 14.6.2021 je možné se hlásit do kroužků pro školní rok 2021/2022. Nabídka se bude průběžně aktualizovat.

31.05.2021 Provoz od 31.5.2021

Vzdělávání konané ve vnitřních prostorech nejvýše v počtu 10 osob v jedné skupině, 50 osob ve skupině ve vnějších prostorech. Více informací na https://koronavirus.edu.cz

Sledujte nás

Dům dětí a mládeže Žatec
je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem.

Olympiády a soutěže

ROK 2021/2022 

Krajský úřad Ústeckého kraje - odkaz na oficiální webové stránky soutěží vyhlašovaných  MŠMT ČR, přihlášení do databáze (datové uložiště). 
Vyhláška 55/2005 Sb. o podmínkách pořádání soutěží (soubor PDF). 

Listopad 2021
Florbal - 23.11.2021 [kategorie III. a IV., dívky]

Prosinec 2021
Pythagoriáda - 7.12.2021

Leden 2022
Matematická olympiáda - 26.1.2022 (Z5, Z9)

Únor 2022
Zeměpisná olympiáda - 23.2.2022

Březen 2022
Angličtina - 15.3.2022
Matematický klokan - 18.3.2022
Němčina - 21.3.2022
Fyzikální olympiáda - 23.3.2022 (E, F)
Dějepisná olympiáda - 24.3.2022
SOČ - 28.3.2022
Olympiáda z českého jazyka - 31.3.2022

Duben 2022
Matematická olympiáda - 12.4.2022 (Z6, Z7, Z8)
Biologie - 11.4.2022 (C)
Biologie - 22.4.2022 (D)

Květen 2022
Archimediáda - 9.5.2022



ROK 2020/2021 


Leden 2021
Dějepis - 18.1.2021 [distančně]
Olympiáda z českého jazyka - 25.1.2021 [distančně]
Olympiáda z matematiky Z9 - 27.1.2021 [distančně]

Únor 2021
Zeměpisná olympiáda - 17.2.2021 [distančně] odkaz na web_soutěže

Březen 2021

Fyzikální olympiáda - 18.3.2021 [distančně] 
Chemická olympiáda - 29.3.2021 [distančně] 
Matematická olympiáda (Z6, Z7, Z8) - 31.3.2021 [distančně]
Angličtina kategorie I.A, I.B - 30.3.2021 [distančně]


Duben 2021
SOČ 7.4.2021 [distančně]

Květen 2021
Matematická olympiáda (Z5) - 19.5.2021
Fyzika kategorie G (Archimediáda) - 26.5.2021



ROK 2019/2020

Krajský úřad Ústeckého kraje - odkaz na oficiální webové stránky soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR. Přihlášení do databáze (datové uložiště). 
Září 2019
Atletika - 25.09.2019 [okresní kolo, kategorie V., Dívky+Chlapci, Most Velebudice] [foto]

Listopad 2019
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.D, Dívky, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.H, Chlapci, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie IV.D, Dívky, ZŠ Přemyslovců]
Florbal - 06.11.2019 [okresní kolo, kategorie III.D, Dívky, ZŠ Přemyslovců]
Basketbal SLSŠ - 13.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.H, Chlapci, OA a SOŠ Louny + GVH]
Basketbal SLSŠ - 13.11.2019 [okresní kolo, kategorie V.D, Dívky, OA a SOŠ Louny + GVH]
Volejbal - 29.11.2019 [Přehazovaná,okresní kolo, kategorie III., Dívky, P.Holého Louny]

Prosinec 2019
Volejbal SLSŠ - 04.12.2019 [okresní kolo, kategorie V., Chlapci+Dívky, OA a SZEŠ Žatec]
Florbal SLZŠ - 17.12.2019 [okresní kolo, kategorie IV., Chlapci, ZŠ Černčice - SH Louny]

Leden 2020
Dějepisná olympiáda - 15.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, kde: DDM Žatec]
Český jazyk - 22.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, kde: DDM Žatec]
Fyzikální olympiáda - 24.01.2020 [okresní kolo, kategorie E(9.ročník ZŠ), F(8.ročník), kde: DDM Žatec]
Matematická olympiáda - 29.01.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ (Z5/Z9), kde: DDM Žatec]

Únor 2020
Německý jazyk - 04.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ I.A., II.A., VG I.B, VG II.B, kde: DDM Žatec]
Německý jazyk - 05.02.2020 [okresní kolo, kategorie SŠ III.A, kde: DDM]
Anglický jazyk - 07.02.2020 [okresní kolo, kategorie SOŠ III.C, kde: DDM]
Anglický jazyk - 10.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ IA., kde: DDM]
Anglický jazyk - 11.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ IIA., kde: DDM]
Anglický jazyk - 12.02.2020 [okresní kolo, kategorie VG I.B., II.B., kde: DDM]
Anglický jazyk - 13.02.2020 [okresní kolo, kategorie G III.A., kde: DDM]
Zeměpisná olympiáda - 26.02.2020 [okresní kolo, kategorie A,B,C,D, kde: DDM]
Basketbal SLZŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Chlapci, OA a SOŠ Louny + GVH]
Basketbal SLZŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Dívky, OA a SOŠ Louny + GVH]
ZUŠ - 27.02.2020 [okresní kolo, kde: ZUŠ Louny]
Chemická olympiáda - 28.02.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, VG/D, kde: ZOŠZE Žatec]

Březen 2020
Volejbal SLZŠJ - 05.03.2020 [Přehazovaná,okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Školní]
Středoškolská odborná činnost - 18.03.2020 [kategorie SŠ, kde: Regionální muzeum K.A. Polánka Žatec]
Vybíjená SLZŠJ - 19.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Školní]
Vybíjená SLZŠJ - 19.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Dívky, ZŠ Školní]
Matematický klokan - 20.03.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ, SŠ, ]
Pythagoriáda - 25.03.2020 [okresní kolo, kategorie 5-8.ročník ZŠ, VG, kde: DDM a ZŠ Prokopa Holého Louny]
Florbal SLZŠJ - 25.03.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Černčice - SH Louny]

Duben 2020
Matematická olympiáda - 07.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ Z6/Z7/Z8, kde: DDM]
Biologická olympiáda - 08.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ/C, kde: DDM]
Biologická olympiáda - 21.04.2020 [okresní kolo, kategorie ZŠ/D, kde: DDM]
Minifotbal SLZŠ - 23.04.2020 [okresní kolo, kategorie IV., Dívky + Chlapci, ZŠ Postoloprty]
Minifotbal SLZŠ - 28.04.2020 [okresní kolo, kategorie III., Dívky + Chlapci, ZŠ P.Holého LN]
Fyzikální olympiáda - 15.4.-29.5.2020 [okresní kolo, kategorie G(7.ročník ZŠ), kde: DDM]

Květen 2020
Fotbal McDonalds' Cup - 05.05.2020 [okresní kolo, kategorie I. a II., Dívky + Chlapci, ZŠ Přemyslovců]
Atletický víceboj SLZŠJ - 11.05.2020 [okresní kolo, kategorie II., Smíšené, ZŠ Komenského alej]



ROK 2018/2019

Krajský úřad Ústeckého kraje - odkaz na webové stránky Soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR
Přihlášení do databáze (datového uložiště). 

Leden 2019 
Florbal  (IV. chlapci)                 - 07.01.2019 [zahájení 8:30, sportovní hala Louny]
Florbal  (V. chlapci/dívky)       - 10.01.2019 [zahájení 8:30, velká tělocvična OA Žatec]
Volejbal (V. chlapci/dívky)      - 15.01.2019 [zahájení 8:30, velká tělocvična OA Žatec]
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA          - 16.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]
NĚMČINA (I.A, II.A, I.B, II.B)   - 22.01.2019 [prezence 8:00-8:45, zahájení 9:00, budova DDM]
NĚMČINA (III.A)                       - 23.01.2019 [prezence 8:00-8:45, zahájení 9:00, budova DDM]
OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE          - 28.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z5, Z9) - 30.01.2019 [zahájení 9:00, budova DDM]

Únor 2019
ANGLIČTINA (I.A)           - 04.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (II.A)          - 05.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (I.B + II.B) - 06.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ANGLIČTINA (III.A)         - 07.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
ZEMĚPIS (A,B,C,D)         - 20.02.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Basketbal (IV.kategorie)- 20.02.2019 [zahájení 8:30, tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny]
ZUŠ divadlo                     - 22.02.2019 [zahájení 10:00, divadlo Žatec]
ZUŠ Žatec                        - 27.02.2019 [budova ZUŠ Žatec]

Březen 2019
Chemická olympiáda (D) - 05.03.2019 [zahájení 8:30, budova SOŠZE Žatec]
Recitace - 16.03.2019
Recitace - 17.03.2019 [Městská knihovna Louny]
Florbal (II.kat) - 19.03.2019 [zahájení 8:00, Podbořany ZŠ Husova]
SOČ - 20.03.2019 [zahájení 8:00, budova Staré papírny]
Matematický klokan - 22.03.2019 

Duben 2019
Fyzikální olympiáda (E,F) - 03.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Matematická olympiáda (Z6,Z7,Z8) - 09.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Biologie (D) - 10.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Vybíjená (A-otevřená, B-dívky) - 11.4.2019 [zahájení 8:00, Louny Školní]
Biologie (C) - 16.04.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Volejbal (IV. HD) - 24.4.2019 [zahájení 9:00, TJ Sever Žatec]
Minikopaná (IV. HD) - 25.04.2019 [Postoloprty, fotbalový stadion]
KK recitace - 27.04.2019 [Městská knihovna Louny]
KK recitace - 28.04.2019 [Městská knihovna Louny]

Květen 2019
McDonalds' Cup (I.+ II.HD) - 14.05.2019 [Postoloprty]
Pohár rozhlasu (III., IV.HD) - 15.05.2019 [Komenského alej, Žatec]
Atletický trojboj (II.HD) - 22.05.2019 [Komenského Alej, Žatec]
FOG-Archimediáda - 22.05.2019 [zahájení 8:30, budova DDM Žatec]
Pythagoriáda (5-8.ročník) - 27.05.2019 [zahájení 9:00, DDM Žatec + ZŠ Prokopa Holého Louny]



ROK 2017/2018

Krajský úřad Ústeckého kraje - webové stránky Soutěží vyhlašovaných MŠMT ČR

Leden 2018
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA                          - 16.01.2018 
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z5, Z9)      - 24.01.2018
OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE              - 29.01.2018 

Únor  2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - NJ               - 13.-14.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (I.A)        - 15.02.2018
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (A,B,C,D)             - 20.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (II.A)      - 21.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (I.+II.B)  - 22.02.2018
SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - AJ (III.A)     - 26.02.2018
ZUŠ LOUNY                                                     - 27.02.2018

Březen 2018
CHEMICKÁ OLYMPIÁDA                             - 02.03.2018 [foto]
ZUŠ - DIVADLO ŽATEC                                 - 14.03.2018
MATEMATICKÝ KLOKAN                              - 16.03.2018
OK-PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ  - 25.03.2018 
SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ                       - 03/2018

Duben 2018
FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA (E,F)                         - 04.04.2018
SOČ                                                                 - 10.04.2018
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA  (D)                     - 12.04.2018
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (Z6, Z7, Z8)   - 17.04.2018
KK RECITACE                                                  - 20.-22.04.2018
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (C)                      - 23.04.2018

Květen 2018
PYTHAGORIÁDA                   - 29.05.2018
ARCHIMEDIÁDA                     - 30.05.2018

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.