Novinky

07.01.2020 Kurz líčení pro maminky s dcerou

Pozor, změna termínu na 18.1.2020, od 11:15 do 13:15 v budově DDM. Děkujeme za pochopení.

02.01.2020 Focení 5.1.2020 zrušeno.

Black and White focení v neděli 5.1.2020 je ZRUŠENO. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

11.12.2019 Zájmové útvary během svátků

Dne 13.12.2019 končí všechny zájmové útvary a opět začínají v pondělí 6.1.2020. Přejeme vám krásné Vánoce a těšíme se na příští rok.

18.11.2019 Zrušení kroužků během Vánoční besídky

V pondělí 9.12.2019 budou z důvodu Vánoční besídky v Městské divadle v Žatci zrušeny všechny kroužky kromě Kouzelné pekárničky a Trampolínky II.

21.10.2019 Tanečky pro nejmenší ODPADAJÍ

Z důvodu projektového dne odpadají dne 21.10.2019 TANEČKY PRO NEJMENŠÍ. Všem se moc omlouváme.

18.10.2019 Zájmové útvary během Státního svátku a podzimních prázdnin

V období od 28.10.2019 (státní svátek), 29-30.10.2019 (podzimní prázdniny) odpadají zájmové útvary. Děkujeme za pochopení.

29.08.2019 Kroužky 2019/2020

Do zájmových útvarů je možné "on-line" přihlášení, vše v detailu u jednotlivých kroužků, ikona Chci se přihlásit online.

Dům dětí a mládeže Žatec
je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem.

Výsledky hlasování - Velikonoční dekorace 2019

03.05.2019 Výsledky hlasování "Velikonoční dekorace" 2019. Hlasování probíhalo v období 8 až 30.dubna 2019 v budově DDM Žatec. Zúčastnilo se 238 hlasujících. 

I.kategorie - kolektivy (I.K)
1.místo - MŠ Speciální [95 hlasů]
2.místo - MŠ Fugnerova - Sovičky  [22 hlasů]
3.místo - MŠ Otakara Březiny - Sluníčka [13 hlasů]
4.místo - MŠ Otakara Březiny - Veverky a broučci [7 hlasů]
5.místo - MŠ U jezu - Kůzlátka [4 hlasy]
6.místo - MŠ Fugnerova - Žabičky [3 hlasy]
6.místo - MŠ Fugnerova - Motýlci [3 hlasy]
7.místo - MŠ Otakara Březiny [1 hlas]

I.kategorie - jednotlivci (I.J)
1.místo - Šidlofová Adrianka [49 hlasů]
2.místo - Číhalová Nikol [11 hlasů]

II.kategorie - kolektivy (II.K)
1.místo - Kreativní tvoření [5 hlasů]

II.kategorie - jednotlivci (II.J)
1.místo - Trejbal Jakub [14 hlasů]
2.místo - Kadášová Andrea [5 hlasů]
3.místo - Kučerová Lucie [3 hlasy]

III.kategorie - jednotlivci (III.J)
1.místo - Kučera Michal [3 hlasy]

Kompletní výsledková listina - soubor ke stažení (PDF).