Vyhlášení soutěže „VELIKONOČNÍ DEKORACE“

Vyhlášení soutěže „VELIKONOČNÍ DEKORACE“

Soutěž vyhlašuje Dům dětí a mládeže Žatec, Obránců míru 638, 438 01 Žatec, IČ: 70226601, Tel.: 415 710 591

Téma soutěže:
Vyrobit výtvarnou kompozici na téma velikonoční dekorace – postavičku, obrázek atp.
podle kreativity a nápadů výrobce. Dětem mohou pomáhat rodiče, prarodiče, učitelé. Cílem této soutěže a největší odměnou pro zúčastněné by měla být hlavně radost ze spolupráce dětí a dospělých při společné tvorbě „VELIKONOČNÍ DEKORACE“. Hlásit se mohou i kolektivy se společnou prací.

Termín konání soutěže:
Soutěž probíhá od 18. března do 4. dubna 2019 od 8:00 – 17:00 hod., kdy je třeba doručit „VELIKONOČNÍ DEKORACI“ do DDM Žatec.

Hodnocení:
Hodnotit výrobky budou návštěvníci DDM Žatec v prostorách DDM, kde budou výrobky vystaveny a to od 8. dubna do 30. dubna 2019 od 8:00 do 17:00 hod..

Vyhlášení proběhne 3. května.

Každý jednotlivý soutěžící nebo kolektiv může soutěžit pouze s jednou „VELIKONOČNÍ DEKORACÍ“.

Kategorie soutěžících:

1. Kategorie – děti do 6 ti let
  2. Kategorie – děti z 1. – 5. tříd
  3. Kategorie – děti z 6. – 9. tříd
V každé kategorii budou hodnoceni zvlášť jednotlivci a kolektivy.

Ceny v soutěži:
Oceněni budou soutěžící umístění v každé kategorii na prvním místě.

Účastníci soutěže:
Účastníkem soutěže se stane každá fyzická osoba nebo soutěžící kolektiv, který se přihlásí.

Doručení „VELIKONONČNÍ DEKORACE“:
Doručení „VELIKONOČNÍ DEKORACE“ je možné od 18. března do 4. dubna 2019 od 8:00 – 17:00 hod. do DDM Žatec. Při doručení odevzdejte přihlášku do soutěže, kde budou vyplněna všechna políčka, abychom Vás mohli kontaktovat.
Výrobky musí být řádně označeny na rubu adresou a jménem soutěžícího (na místě, které nebude vidět při umístění na výstavě, aby hodnotitelé výrobků nebyli ovlivněni jménem soutěžícího).

Do soutěže nebudou zařazeny:
-výrobky, které nebudou řádně označeny na rubu adresou soutěžícího (na místě, které nebude vidět při umístění na výstavě, aby hodnotitelé výrobků nebyli ovlivněni jménem soutěžícího)

Způsob hodnocení:
Výrobky budou hodnotit návštěvníci výstavy a DDM. Vyhlášení proběhne 3. května 2019 a výsledku budou k dispozici na webových stránkách DDM Žatec (http://www.ddmzatec.cz). Ceny je možné vyzvednou v DDM Žatec po skončení soutěže.
Organizátor si vyhrazuje právo některou z cen neudělit nebo soutěžní kolo zrušit.
Na veškeré stížnosti od ostatních soutěžících nebude brán zřetel.

Ostatní podmínky soutěže:
Za výhru není možné požadovat náhradu.
Organizátor si vyhrazuje právo zrušit soutěž bez udání důvodů. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.
Přihlášením do soutěže potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro průběh soutěže.
Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení ve sdělovacích prostředcích, v prostorách organizace a na internetových a facebookových stránkách v rámci vyhlášení výsledků soutěže. Poskytnuté osobní údaje bude organizátor zpracovávat po dobu nezbytně nutnou k prokázání průběhu konání soutěže

Ochrana osobních údajů:
DDM zákonně zpracovává osobní údaje, protože je toto zpracování nezbytné pro výkon úkolů vykonávaných v zájmu DDM, nebo z důvodu oprávněných zájmů správce nebo třetí strany. DDM zpracovává osobní údaje osob podle účelů zpracování v souladu s platnou legislativou pro ochranu osobních údajů (např. Nařízením EU 2016/679 - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR).

Velikonoční dekorace - pravidla soutěže (PDF)
Přihláška do soutěže (PDF)
Plakát (PDF)

Technické