Novinky

22.10.2018 Kroužky v době podzimních prázdnin

Během podzimních prázdnin (29-30.10.2018) odpadají zájmové útvary.

19.10.2018 Podzimní prázdniny

V době podzimních prázdnin 29 a 31.10.2018 je DDM otevřený pro děti školního věku od 8:00 do 16:00, více informací v Programu akcí.

18.10.2018 Výlet do ZOO v Chomutově

Dne 27.10.2018 se uskuteční výlet do Strašidelné ZOO v Chomutově. Odjezd v 15:00 hod, příjezd zpět kolem 19:30 k DDM.

10.09.2018 Sluníčko

Od 11.9.2018 je hlídání dětí v klubu Sluníčko již od 7:00 do 15:00 hodin.

29.08.2018 Den otevřených dveří

Ve středu 12.9.2018 proběhne od 9-18 hodin den otevřených dveří v budově DDM.

27.08.2018 Zájmové kroužky 2018/2019

Informační schůzky proběhnou v týdnu od 17.9.2018 do 21.9.2018.

02.07.2018 Příměstské tábory

Každý všední den pro děti od 3 do 15 let, otevřeno od 8 do 16 hod. Více informací v sekci Tábory.

Dům dětí a mládeže Žatec
je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem.

Vyhlášení soutěže O NEJ Podzimníčka

05.11.2018 Výsledky soutěže O NEJ Podzimníčka 2018

Od 6.11. do 9.11. si děti mohou v budově DDM vyzvednout ceny a diplomy. 




       I.Kategorie (děti do 6 let)

Kolektivy 
1.místo  [č.10], 43 bodů - MŠ Fügnerova, třída Žabičky
2.místo  [č.6],   23 bodů - MŠ Otakara Březiny, třída Veverky + Broučci
3.místo  [č.3],   19 bodů - MŠ Fügnerova, třída Sovičky
4.místo  [č.11], 17 bodů - MŠ Fügnerova, třída Motýlci
5.místo  [č.7],     8 bodů - MŠ Otakara Březiny, třídy Rybičky + Sluníčka
6.místo  [č.12],   5 bodů - MŠ Fügnerova, třída Včeličky

Jednotlivci
1.místo  [č.4],   27 bodů - Šidlofová Adriana (ZÚ Veselé malování)
2.místo  [č.5],   12 bodů - Votava Kryštof (ZÚ Veselé malování)


       II.Kategorie (děti z 1 - 5 tříd)

Kolektivy 
1.místo  [č.1],   53 bodů - ŠD 1.ZŠ Petra Bezruče
2.místo  [č.8],   50 bodů - Myslivecký kroužek - Kulíšci
3.místo  [č.9],   22 bodů - Myslivecký kroužek Kulíšci
4.místo  [č.13], 14 bodů - ŠD 3.ZŠ Náměstí 28.Října

Jednotlivci
1.místo  [č.17], 49 bodů - Trebal Vojtěch
2.místo  [
č.16], 39 bodů - Trejbal Jakub
3.místo  [č.2],   27 bodů - Veselovská Žaneta
4.místo  [č.14], 24 bodů - Hnidzík Tadeáš
5.místo  [
č.15],   6 bodů - Buňata Zdeněk

Fotogalerie   Předávání cen